На кордоні з Польщею зупинили три вантажівки з ознаками знищення VIN-коду

Опубліковано:

Впродовж попередньої доби прикордонники Львівського загону припинили спроби виїзду до сусідньої країни трьох вантажних автомобілів з ознаками знищення VIN-кодів. Два автомобілі марки «Iveco» виявили у пункті пропуску «Шегині», ще один – у «Краківці».

Під час огляду транспортних засобів української реєстрації прикордонні наряди виявили ознаки знищення ідентифікаційних номерів в місці передбаченому виробником. В ході вивчення документів на авто, встановлено, що відмітки про відсутність або заміну VIN-кодів – відсутні.

До правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст. 290 ККУ «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу».

Аби домогтися свого і потрапити за кордон один із водіїв спробував підкупити охоронців кордону, чим подвоїв свою відповідальність. На пропозицію хабаря в розмірі 200 доларів США прикордонний наряд відповів відмовою.

За цим фактом співробітники ВВВБ надіслали повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Вантажівки разом із кермувальниками передано співробітникам Нацполіції.

Про Захід