На Хустщині судитимуть двох земельних інженерів за підробку документів

Опубліковано:

Прокурором Хустської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо інженера-землевпорядника та інженера- геодезиста однієї із землевпорядних організацій району за фактом підроблення документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 358 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що обвинувачені, порушуючи вимоги Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», статуту підприємства та посадові інструкції, підписали та видали завідомо підроблені офіційні документи. Таким чином вони надали право на відведення у власність земельних ділянок, які належать до земель водного фонду та не підлягають приватизації.Слідство у вказаному провадженні завершено, обвинувальний акт для подальшого розгляду скеровано до Хустського районного суду.

Водночас органом досудового розслідування перевіряється причетність до вчинення вказаного кримінального правопорушення службових осіб органів Держгеокадастру у Закарпатській області, повідомила пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Про Захід