На Хмельниччині зареєстрували 9 людей з підозрою на COVID-19

Опубліковано:

Станом на 05 травня 2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 9 людей (0 дітей, 0 медпрацівників): у місті Нетішин – 5, у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, у Чемеровецькому та Старосинявському районах – по 1. Госпіталізовано 4 людей, на амбулаторному лікуванні перебувають 5 хворих: у місті Нетішин – 3, у місті Кам’янець-Подільський та у Чемеровецькому районі – по 1.

Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.

За добу обласним лабораторним центром досліджено біоматеріали:
➡ 28 контактних осіб з Красилівського району;
➡ 25 контактних осіб з міста Нетішин;
➡ 22 контактних осіб зі Старосинявського району;
➡ 13 медичних працівників обласного лабораторного центру;
➡ 7 хворих в Хмельницькій інфекційній лікарні, контрольне дослідження людей, що одужують тощо.

На 05.05.2020 року всього в області на самоізоляції перебуває 841 людина за приписом лікарів. Їм надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності. Сім’я священика з Красилівського району та члени церковного хору, що відмовилась від обстеження перебувають на самоізоляції під наглядом поліції.

Протягом доби здійснено 473 виїзди бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 4 пацієнтів з підозрою на COVID-19, яких госпіталізовано, до 4 – з ГРВІ та до 6 хворих на пневмонію, госпіталізовано.

Здійснено 3 виїзди мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 19 зразків для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Про Захід