На Хмельниччині викрили підпільний цех, де виготовляли контрафактні сигарети

Опубліковано:

Слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області спільно з працівниками УСБУ та за процесуального керівництва обласної прокуратури припинили незаконне виготовлення та збут контрафактної тютюнової продукції.

Троє мешканців Хмельниччини за допомогою спеціального обладнання налагодили повний цикл виробництва тютюнових виробів. Підпільний тютюновий цех обладнали у підсобному приміщенні на території домогосподарства одного з фігурантів.

Готову продукцію реалізовували у сільських продуктових магазинах та відправляли «товар» замовникам через відділення однієї з поштових компаній.

Організатор виробництва наразі затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів). Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

За результатами низки санкціонованих обшуків вилучено понад 4600 пачок контрафактних сигарет, обладнання для виробництва, 17 мішків тютюну, упакування та чорнові записи.

Розслідування триває, слідчі працюють над встановленням усіх обставин кримінального правопорушення.

Поліція Хмельницької області

Про Захід