Новини Західної України Останні новини

На Хмельниччині виявили ще 96 нових хворих, з яких 51 – з Хмельницького

За минулу добу на Хмельниччині виявили 133 нових випадки, 84 людини одужали, 2 померли. Вже сьогодні виявили ще 96 нових хворих, з яких 51 – з м.Хмельницького. Також, на жаль, сьогодні зафіксовано ще 4 летальних випадки: по м.Кам’янцю-Подільському, Дунаєвецькому, Красилівському та Новоушицькому району.

Найбільша кількість активних хворих зареєстрована у м.Хмельницькому, м.Кам’янці-Подільському, Волочиському, Красилівському, Дунаєвецькому, Ярмолинецькому та Теофіпольському районах.

Хмельницьку ЦРЛ повністю перепрофільовано для надання допомоги хворим на COVID-19, майже завершено перепрофілювання Кам’янець-Подільської ЦРЛ. Наразі в області для таких хворих розгорнуто майже 1300 ліжкомісць, за необхідності в стислі терміни їх кількість можуть збільшити до 1700. Також в області є достатній матеріальний ресурс для подальшого розгортання ліжкомісць для хворих на COVID-19. Однак, у разі збільшення кількості хворих може скластися напружена ситуація із людським ресурсом. Саме тому дуже важливо, аби всі мешканці області із розумінням ставилися до необхідності дотримання карантинних обмежень та виконували рекомендації лікарів.

 За минулу добу виявлено нові випадки на COVID-19 у закладах освіти: захворіли 8 вчителів, 2 учні загальноосвітніх закладів, 2 вихователі, 1 вихованець та 3 особи з числа персоналу ДНЗ. У 4 школах класи перейшли на дистанційну форму навчання.

Продовжується робота з перевірки дотримання правил карантинних обмежень в області. Відпрацювання здійснюють 63 рейдових групи. Ними відпрацьовано понад 600 об’єктів, складено за минулу добу 8 протоколів про порушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

69 − = 60