На Хмельниччині всю ніч шукали 10-річного хлопчика, що заблукав у лісі (Фото)

Опубліковано:

Ввечері 23 жовтня до Шепетівського районного управління поліції повідомили, що в лісі біля села Конотоп зник 10-річний хлопчик. Про його зникнення повідомили батьки, мешканці с. Михайлючка, які спочатку самостійно шукали сина, але безрезультатно.

Поліцейські Шепетівського та сусідніх районів, працівники ювенальної превенції, кінологічної служби, апарату Головного управління Хмельницької області, а також військовослужбовці Національної Гвардії України і рятувальники були підняті по тривозі. Допомагали з пошуками і односельці хлопчика. Загалом близько 700 чоловік обстежували лісові хащі, стежки та прилеглу до лісу територію. Пошуки тривали всю ніч, однак роботи ускладнював дощ та темна пора доби.

А сьогодні зранку на зниклого хлопчика натрапила жителька с. Мальованка. Близько 07:00 години вона помітила його біля своєї оселі, запросила до себе, нагодувала та обігріла. Хлопиком виявився саме той Миколка, якого шукали усю ніч.

Як з’ясувалось, хлопчик заблукав у лісі під час збору ягід. Розгубився, коли не зміг розшукати батьків. Вибрав стежину у лісі і йшов по ній декілька годин, аж поки не натрапив на село. Микола дістався найближчої хати. На жаль, вона виявилась порожньою, тому він просто ліг посеред мерзлої трави та заснув. На ранок рушив далі на пошук допомоги.

Наразі поліцейські повернули втомленого, але щасливого Миколу мамі. Після огляду медиків він повертається додому. 

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

Про Захід