На Хмельниччині відзначили кращих поліцейських офіцерів громад

Опубліковано:

28 травня поліцейські офіцери громад відзначатимуть 5-ту річницю з дня створення служби. З цієї нагоди в ГУНП в Хмельницькій області відбулись урочисті заходи. 

Звертаючись до присутніх, керівник поліції області Руслан Герасимчук сказав: «Заснування інституції поліцейського офіцера громади дозволило створити новий рівень поліцейського сервісу не лише у містах і великих населених пунктах, де є відділки поліції чи поліцейські станції, а й на всій території області. Проєкт допоміг нам забезпечити відкриту та тісну співпрацю громади і поліції заради створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер — це частина громади».

Полковник поліції відзначив кращих поліцейських офіцерів громад. Крім того, Руслан Герасимчук подякував головам тергромад, які теж були присутні в залі, за співпрацю та підтримку.

Також під час  заходів т.в.о. заступника начальника ГУНП Геннадій Сибіга привітав переможців конкурсу дитячого малюнка, організованого поліцією до Дня служби поліцейських офіцерів громад, та вручив хлопчикам і дівчаткам солодкі подарунки.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Про Захід