Новини Західної України Останні новини

На Хмельниччині стартував масштабний соціальний проєкт «Школа без булінгу»

За ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк в області стартував масштабний проєкт, спрямований на протидію булінгу.

— Цей проєкт спрямований на протидію насильству в освітньому середовищі, — говорить Юрій Кіцул, заступник начальника управління ювенальної превенції ДПД НПУ. — Він покликаний об’єднати зусилля представників усіх служб, які борються із цим ганебним явищем. У рамках проєкту заплановано проведення круглих столів, тренінгів, а також практичні відпрацювання здобутих вмінь і навичок у закладах освіти.

Розпочалась акція із великого круглого столу, на якому були присутні представники місцевої влади, поліцейські, освітяни, психологи, соціальні працівники та представники інших служб, дотичних до цієї проблеми. Під час засідання усі присутні обговорили стратегію боротьби з булінгом в області.

Також на старті проєкту освітяни, поліцейські та психологи пройшли навчання, під час яких учились відрізняти булінг від інших видів конфліктів, розрізняти різні види булінгу тощо.

— Ми сподіваємось, що в рамках реалізації цього проєкту ми напрацюємо цінний досвід, яким можна і потрібно буде поділитись з іншими областями, — наголосив Юрій Кіцул.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + = 14