Здоров'я Новини Західної України

На Хмельниччині підтверджено COVID-19 методом ПЛР у 19 осіб

Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує: станом на 11 квітня всього з початку епідемії на території Хмельницької області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 19 осіб, у тому числі у 2 дітей та 3 медпрацівників.

Випадки захворювань зареєстровані у містах Хмельницький — 8 осіб, Шепетівка — 7, у Хмельницькому районі – 2, у Волочиському та Чемеровецькому – по 1 особі. Ще одна людина із зареєстрованим захворюванням перебуває під наглядом Чернівецької ПМСД. На апараті штучної вентиляції легенів перебуває 1 людина у Шепетівській ЦРЛ.

На 22 год. 10.04.2020р. було зафіксовано 10 підозр на захворювання коронавірусною інфекцією, на ранок 11.04.2020р. 4 підозри знято, залишилось дослідити матеріали 6 людей. Встановлюється коло контактних осіб, проводиться дезінфекція приміщень.

На 11.04.2020 року одужало 2 людей, в тому числі 1 медпрацівник з госпіталю, очікуємо друге підтвердження про одужання ще одного жителя нашої області.

На жаль, є 2 летальних випадки. Не стало жителів Хмельницького та Шепетівського районів (67 та 75 років). Наші щирі співчуття родинам померлих.

Встановлено коло контактних осіб, відпрацьовано алгоритм досліджень їх біоматеріалу методом ПЛР, люди перебувають під постійним медичним наглядом. Також проводяться протиепідемічні заходи в усіх приміщеннях перебування померлих.

Хмельницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 75 = 84