На Хмельниччині – 16 випадків коронавіруса

Опубліковано:

Серед них дитина та двоє медпрацівників, інформує Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації.

На 11.00 год. 09.04.2020 року на території Хмельницької області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 16 людей, у тому числі у 1 дитини та у 2 медпрацівників: м.Хмель­ницький — 7 осіб, Ше­пе­тів­ка — 6 осіб, Во­ло­чись­кий, Хмельницький та Кам’янець-Подільський райони по 1 осо­бі. За добу є 1 нове підтвердження захворюваності. Госпіталізовано 9 осіб (0 дітей), у тому числі 2 медпрацівників, на амбулаторному лікуванні 7 осіб в тому числі 1 дитина (по 3 особи у містах Хмельницький та Шепетівка).

На 09.04.2020 року за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID- 19 – 10 осіб, з них 0 дітей та 0 медпрацівників. Підозра на захворювання є у жителів міст Хмельницький, Кам’янець-Подільський, районів Хмельницький, Ізяславський, Старосинявський. Госпіталізовано до КП «Хмельницька міська інфекційна лікарня» 7 осіб, на амбулаторному лікуванні перебувають 7 осіб. На ранок знято 4 підозри, у 2 жителів міста Хмельницький, у жителів Славутського та Старосинявського районів.

На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 1 людина у Шепетівській ЦРЛ.

Протягом доби здійснено 400 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі: до 1 до пацієнта з підозрою на COVID-19, якого госпіталізовано.Здійснено 4 виїзди мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 13 зразків для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Про Захід