На Івано-Франківщині правоохоронці затримали «закладчика» наркотиків

Опубліковано:

Прикарпатець, шляхом «закладок» та продажу через інтернет ресурси, розповсюджував заборонені речовини. Наркозбувача слідчі затримали в процесуальному порядку та повідомили про підозру.

Незаконний «бізнес» фігуранта задокументували оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області ДБН Нацполіції України спільно з тлумацькими поліцейськими.

У ході реалізації оперативної інформації щодо збуту наркотичних та психотропних речовин оперативники затримали 27-річного мешканця Тлумача. Під час затримання у чоловіка виявлено «закладки» із вмістом психотропної речовини «амфетамін», мобільний телефон, електронні ваги, стрічку та зіп-пакети для формування закладок. Також оперативники виявили схованки, де затриманий встиг розмістити понад 20 «закладок».

Вилучене направлено на проведення експертного дослідження.

Фігуранта затримано в процесуальному порядку. Йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Йдеться про збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Поліція Івано-Франківської області

Про Захід