На Франківщині прикордонникам довелося застосувати зброю при затриманні контрабандистів (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 23 листопада, у Верховинському районі, Івано-Франківської області, в межах контрольованого прикордонного району, охоронцями кордону Чернівецького загону затримано вантажний автомобіль «ЗІЛ-131». Останній перевозив на собі позашляховик іноземної реєстрації.

Перш ніж зупинити транспортний засіб, прикордонникам довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів у повітря. Адже, на законні вимоги зупинитися, водій не відреагував. Надалі вантажівка, української реєстрації, зупинилася.

У кабіні знаходилося троє осіб. Жодних документів, які посвідчують особу, у чоловіків не було, також документів на обидва автомобілі у них не виявилося. Згодом, від групи реагування, яка висунулась в сторону кордону, для його перевірки надійшла інформація, про виявлення слідів від автомобіля підвищеної прохідності, який перетнув кордон з Румунії в Україну.

Наразі громадяни та автомобілі затримані, тривають заходи із встановлення усіх обставин справи.

До слова, вантажівку вдалося затримати, за попередньою інформацією, яка надійшла дільничному інспектору прикордонної служби відділу «Шибени», що в свою чергу звело нанівець плани правопорушників.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід