На Буковини порушники підпалили докази протиправ‘я (Відео)

Опубліковано:

У Чернівецькій області мешканці прикордоння влаштували на приватній території велике багаття. Найімовірніше – палили докази протиправної діяльності.

Відео – тут.

Реалізовуючи оперативну інформацію, прикордонники Чернівецького загону вийшли на ймовірне місце накопичення сигарет для подальшого незаконного переміщення в Румунію.

Це місце виявилося на території приватного обійстя мешканця Вижницького району, куди правоохоронці можуть попасти лише маючи відповідну санкцію уповноважених органів.
Коли біля паркану з’явилися бійці загону «ДОЗОР» та комендатури швидкого реагування, на приватній території почалася незвична метушня. Група осіб розвела там багаття, в яке з господарських приміщень зносили ящики. Спалення координував чоловік, який час від часу підливав у багаття рідину, судячи з вигуків з-за паркану – бензин.

Особи на території подвір’я також діставали з ящиків та кидали у вогонь предмети, схожі на блоки сигарет. «Палимо дзигарі», – коментував процес один з паліїв, який у той час розмовляв з кимось по телефону.

Державний кордон

Про Захід