Новини Західної України Останні новини Події

На Буковині жителі Хотинщини перекрили рух автотранспорту через село Атаки

Відучора, 1 липня, жителі Хотинського району блокували проїзд транспорту на автомобільній дорозі національного значення Н-03, сполученням Чернівці-Житомир. Наразі рух транспортних засобів здійснюється щогодини впродовж 20 хвилин. Далі протягом 40 хвилин учасники акції безперервно рухаються по пішохідному переходу. Прохання до водіїв враховувати зазначену ситуацію під час планування своїх маршрутів.

Висловлюючи невдоволення рішенням профільного комітету ВРУ про районний поділ Чернівецької області, 1 липня жителі Хотинщини перекрили рух автотранспорту через село Атаки.

Співробітники структурних і територіальних підрозділів поліції Чернівецької області дбають про безпеку громадян і здійснюють заходи для попередження правопорушень. Щоб уникнути заторів поліцейські організували відвід транспорту в напрямках Вінницької і Тернопільської областей. Співробітники поліції постійно комунікують з учасниками акції та проводять роз’яснювальну роботу, завдяки чому вдалося частково відновити проїзд транспорту через населений пункт.

Правоохоронці й надалі перебувають на місці події. До забезпечення публічного порядку та безпеки дорожнього руху задіяно достатню кількість поліцейських. Також сформовано резерви особового складу для недопущення групових порушень громадського порядку та миттєвої реакції у разі їх виникнення. Наразі ситуація повністю контрольована.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 57 = 61