На Буковині затримали ухилянта

Опубліковано:

Днями в пункті пропуску «Порубне» прикордонники виявили громадянина України, що намагався перетнути кордон з підробленими документами.

2 липня близько 12 години дня, на паспортний контроль прибув 24-річний мешканець Львівської області, який надав прикордонному наряду посвідчення військовозобов’язаного та довідку військово-лікарської комісії.

Спілкуючись з охоронцями кордону, чоловік переконував, що він непридатний до військової служби та виключений з військового обліку. Проте провівши поглиблену перевірку документів за допомогою спеціальних приладів, охоронці кордону встановили, що вони повністю підроблені.

Після оформлення відповідних документів, правопорушника передано представникам Національної поліції. Наразі чоловіку доведеться відповідати за ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Варто зазначити, що минулого місяця за спробу незаконного перетину державного кордону прикордонники затримали 63 особи, з них 22 використовували підроблені або недійсні документи з метою ухиляння від мобілізації.

Про Захід