На Буковині затримали контрабандистів з сигаретами

Опубліковано:

На кордоні з Румунією прикордонники Чернівецького загону припинили два випадки незаконного переміщення тютюнових виробів на загальну суму понад 135 тисяч гривень та вилучили транспортний засіб.

Учора вдень під час огляду транспортного засобу в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне», охоронці кордону спільно з співробітниками митної служби виявили схованки з тютюном. Використовуючи конструктивні особливості транспортного засобу, водій – 36-річний мешканець Чернівецької області, сховав у порожнинах сидінь 460 пачок сигарет.

За попередньою оцінкою вартість тютюнових виробів складає понад 42 тисячі гривень. Також за незаконне переміщення тютюну було вилучено вантажно-пасажирський мікроавтобус марки «Мерседес» вартістю 400 тисяч гривень.

Надвечір, у цьому ж пункті пропуску оглядова група виявила у вантажівці марки «Ман» майже 2000 пачок сигарет. Прихований товар у конструктивних нішах салону автівки перевозив 48-річний буковинець. У даному випадку вартість курива склала 94 тисячі гривень.

Про Захід