На Буковині затримали контрабандистів (Фото)

Опубліковано:


Операція «Карпати-2021» – відповідь злочинності, що активізувалася на кордоні.

Нагадаємо, нещодавно У Чернівецькій, Закарпатській та Івано-франківській областях за ініціативи Державної прикордонної служби України розпочалася спільна прикордонна операція «Карпати-2021» 

У рамках кримінального провадження, розпочатого  за повідомленням внутрішньої безпеки по Чернівецькому прикордонному загону, проведено низку обшуків у фігурантів справи за 7 адресами. Процесуальні заходи проводилися в місцях можливого зберігання тютюнових виробів.

Під час обшуку за однією з адрес, правоохоронці зафіксували як із заднього двору одного з фігурантів кримінальної справи виїхали позашляховиком у бік кордону. Згодом, завдяки вмілим діям бійців відділу типу «С» Чернівецького загону, автомобіль було зупинено за 5 км від українсько-румунського кордону. У позашляховику, який правопорушники покинули і втекли, знаходилися 19 пакунків із 14000 пачок безакцизних сигарет.  

Окрім тютюнових виробів в машині прикордонники виявили тепловізор і три радіостанції. Ці предмети вилучено та долучено до матеріалів кримінального провадження як речові докази.

Процесуальні дії здійснювалися за участі офіцерів внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому загону та Головного відділу «Захід», СУ ГУНП України в Чернівецькій області та ДСР НПУ за силової підтримки військовослужбовців відділу «С» Чернівецького прикордонного загону.

Про Захід