На Буковині затримали 14-х ухилянтів

Опубліковано:

Днями прикордонники Чернівецького загону затримали 14-х громадян України, які намагалися незаконно потрапити до Молдови й Румунії. Всіх чоловіків прикордонники виявили цими вихідними.

Так, в ніч з неділі на понеділок прикордонний наряд відділу «Селятин» спільно з військовослужбовцями мобільного підрозділу затримали трьох мешканців Івано-Франківської та Харківської областей. Про можливу появу невідомих вартові кордону знали завчасно. Їх було виявлено поблизу державного рубежу, на одній з важко доступних гірських ділянок Вижницького району Чернівецької області.

«Горе-туристи» нехтуючи своїм життям та безпекою, обрали один із найскладніших та небезпечних маршрутів, особливо у зимовий період.

До слова, наразі сніговий покров у горах місцями сягає до пів метра, а температура повітря вночі опускається до 10-12 градусів морозу.

Переохолоджених чоловіків доставили до прикордонного підрозділу та надали домедичну допомогу від переохолодження.

Ще 11-х правопорушників, які в незаконний спосіб намагалися перетнути державний рубіж, цими вихідним, виявили та затримали прикордонники відділів «Кельменці» «Мамалига» та «Красноїльськ». Останніми виявилися мешканці Харківської, Миколаївської й Чернівецької областей.

Усіх правопорушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», а також направлено повідомлення представникам Нацполіції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 336 ККУ «Ухиляння від призову за мобілізацією».

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід