На Буковині зареєстрували випадок африканської чуми у свиней

Опубліковано:

На Буковині зареєстрований випадок африканської чуми свиней. Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій ОВА та визначені основні заходи з недопущення розповсюдження інфекції. Про це розповів Олексій Крилюк, заступник начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Чернівецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.

«9 червня Держпродспоживслужба в Чернівецькій області отримала повідомлення від Національної поліції про те, що на річці Прут невідома особа викинула туші свиней. Інфікований об’єкт – територія річки Прут в районі «Гарячого Урбану» м. Чернівці Чернівецького району, на якій виявлено 1 труп загинувшої свійської свині та 13 частин туш свиней.

Оперативно мобільна група із спеціалістів Чернівецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Чернівецької дільниці ветеринарної медицини та Чернівецької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби виїхала на місце знаходження свиней для проведення епізоотичного розслідування. Лабораторні дослідження підтвердили випадок африканської чуми свиней. 10 червня проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій міській раді та Чернівецькій районній військовій адміністрації. На неблагополучний пункт накладено карантин. Туші тварин утилізовані. Спеціалісти ветеринарної медицини провели дезінфекції навколишньої території. Затверджено План заходів з профілактики, проводяться оздоровчі заходи», – зазначив Олексій Крилюк.

Чернівецька ОВА

Про Захід