На Буковині за час повномасштабної війни з’явилось 5 патронатних сімей

Опубліковано:

В умовах війни зріс попит на створення патронатних сімей. Крім того, багато пар та одиноких осіб вирішили прихистити дитину.

За 2022 рік 68 сімей Чернівецької області пройшли навчання, яке забезпечує Партнерство «Кожній дитині» спільно з Чернівецьким обласним центром соціальних служб у рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах воєнного стану». Більшість сімей після цього вирішили звернутися до служб за місцем проживання для подачі заяв на усиновлення, опіку та інші форми влаштування.

На Буковині за цей час з’явились п’ять нових патронатних сімей. Ще три родини були поновлені.

З моменту повномасштабного вторгнення до Чернівецької області евакуювалась патронатна сім’я з Житомира з одним вихованцем, після роботи служб над пошуком кандидатів з подальшим успішним усиновленням дитини, сім’я повернулася додому.

Станом на 7 лютого 2023 року на території Чернівецької області перебувають дев’ять евакуйованих закладів з Київської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Донецької областей, в них перебуває 345 дітей-вихованців. Проте не всі діти в закладах підлягають усиновленню та іншим формам влаштування.

Детальніше про порядок створення патронатної сім’ї читайте на нашому сайті.

Про Захід