На Буковині викрили схему незаконного перетину кордону

Опубліковано:

Водії з «гарантіями»: На Буковині прикордонники викрили схему спроб незаконного перетинання кордону

Оборудку викрили в ході реалізації випереджувальної інформації офіцерів внутрішньої та власної безпеки «Захід» співробітники Держприкордонслужби та УСБУ в Чернівецькій області.
Під час оперативних заходів правоохоронці встановили, що кілька військовозобов’язаних чоловіків завчасно фіктивно працевлаштувалися водіями-далекобійниками. Їх особисті дані вносилися до відповідної системи, що, на їх погляд, гарантувало подальше безперешкодне перетинання кордону.
Однак для двох «далекобійників» ці «гарантії» відразу закінчилися, щойно вони прибули на кордон. Громадян України, які, до того ж, чомусь їхали не вантажним, а легковим автомобілем, затримали під час перетину кордону в пункті пропуску «Порубне».
Також стало відомо, за послуги стати псевдоводіями вантажних транспортних засобів вони сплатили по 5 тисяч доларів США кожен.
На псевдоводіїв складено адмінматеріали за спробу незаконного перетинання кордону. Тривають перевірочні заходи з метою встановлення усіх обставин правопорушення та причетних до незаконної оборудки. Також за виявленими ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 КК України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України), направлене повідомлення до правоохоронних органів.

Про Захід