На Буковині викрили незаконне ввезення автівок під виглядом благодійності

Опубліковано:

Сьогодні велика кількість благодійних фондів та громадських організацій, як вітчизняних, так і іноземних, допомагають жителям України, які постраждали від збройної агресії росії. Однак знаходяться і такі, хто під прикриттям добрих справ вдається до особистого збагачення.

Учора в пункті пропуску «Порубне» двоє громадян, України та Молдови, намагалися в’їхати в Україну на автомобілях Audi A6 та BMW X5 іноземної реєстрації. Окрім інших документів, вони пред’явили листи-прохання від імені одного з благодійних фондів, що надає соціальну та психологічну допомогу дітям. У цих листах зазначалося, що фонду, нібито, потрібні автомобілі для використання у своїй діяльності.

Під час вивчення документів та спілкування з водіями у правоохоронців виникли сумніви щодо справжності документів та мети ввезення автомобілів в Україну. В ході взаємодії з керівництвом вказаного благодійного фонду, з’ясувалося, що ця організація не очікує жодного автомобіля та не займається діяльністю, яка пов’язана з ввезенням транспортних засобів в Україну.

Відносно порушників представниками митниці складено протоколи про порушення митних правил, автомобілі вилучили встановленим порядком.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід