На Буковині виготовляють багі для воїнів ЗСУ (Фото)

Опубліковано:

З самого початку повномасштабного вторгнення підприємець Володимир Садик розпочав виготовляти багі для наших воїнів. Спершу родина віддала власну подібну машину, переобладнавши її під потреби військових, оскільки хотіли допомогти тим, чим могли.

«Далі нас завалили проханням про такі машини для ССО, евакуації, розвідки. Моя старша донька Меліса опублікувала інформацію про такі машини у соцмережах. Нам люди почали допомагати донатами і запчастинами. А ми вже своїми силами почали виготовляти машини. І чим більше ми робили, тим більше до нас надходило прохань», – розповідає Володимир.

Раніше виробництво багі для родини було хобі. А до війни підприємець займався виробами з металу.

«Машина повністю нашої розробки. Єдине, що ми двигуни не виготовляємо. Транспорт намагаємось вдосконалювати, постійно тримаємо зв’язок із хлопцями, щоб корегувати певні моменти і покращувати конструкцію. Зараз у нас є одна основна модель із великим багажним відділенням, лежачим складним місцем для евакуації і може комплектуватись лебідкою, ще одним лежачим місцем або частковим захистом – бронею для водія і пасажира. Друга модель розрахована на 6-8 бійців, може використовуватись для евакуації з найбільш важкодоступних місць, куди не можуть дістатись медичні евакуаційні авто. Нам поки вдається тримати виробництво транспорту від 6 тисяч доларів. Велике авто коштуватиме від 13 тисяч. Загалом ми вже передали 80 авто, за кілька днів їх буде вже 85. Наразі маємо найбільшу потребу в двигунах та їхньому ремонті – 1,9 турбодизель від Volkswagen Golf, а також 2,5 турбодизель та 3,0 від Mercedes. Ми готові купувати їх», – каже підприємець.

Тож, якщо у вас є потрібний двигун – звертайтесь за номером: 066 177 9484.

Чернівецька ОВА

Про Захід