На Буковині влаштували свято для дітей-переселенців

Опубліковано:

Співробітники ГУНП в Чернівецькій області постійно опікуються родинами вимушених переселенців і підопічними сиротинців, які на Чернівеччині знайшли прихисток від воєнних злочинців. Напередодні Дня захисту дітей правоохоронці організували малечі розважальну програму з аніматорами, конкурсами та пізнавальними іграми.

Сьогодні, 30 травня, до дитячого табору на території Юрковецької громади приїхали співробітники ювенальної превенції, тренінгового і кінологічного центрів обласного управління Нацполіції, поліцейський офіцер громади, патрульні поліцейські та рятувальники. Наразі в таборі проживають приблизно 140 вихованців інтернату з півдня України.

Гості в погонах розповіли дітям про особливості своєї роботи і професійної підготовки, продемонстрували службовий транспорт, спецзасоби та оснащення. Поліцейські навчали малечу надавати домедичну допомогу й нагадали правила безпеки на дорозі, а рятувальники – алгоритм дій під час пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Співробітники тренінгового центру ГУНП провели спортивні змагання, за результатами яких відзначили найсильніших, найсміливіших і найспритніших учасників.

Поліцейські-кінологи продемонстрували дітям, як службові собаки ГУНП вміють точно знаходити сховані наркотики та як впевнено затримують злочинців.

Старший інспектор з особливих доручень відділу Управління дотримання прав людини НПУ Микола Бугай в ігровій формі нагадав дітям про їхні права та обов’язки й розповів, куди звертатися за допомогою.

Спільно з аніматорами правоохоронці влаштували дітям танцювальний флешмоб і частували їх солодощами. Не оминули увагою і вихователів сиротинця – для них психологи із благодійного фонду провели тематичний семінар-тренінг.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід