На Буковині у горах поблизу кордону заблукали двоє «туристів»

Опубліковано:

Вранці черговий відділу прикордонної служби «Фальків» отримав інформацію від представника ДСНС про те, що до рятувальників зателефонував чоловік і розповів, що заблукав з товаришем в горах неподалік кордону і просить про допомогу.

Розвідувально-пошукова група прикордонників разом зі співробітниками гірсько-рятувального підрозділу ДСНС вирушила на пошуки. Через деякий час прикордонники знайшли «мандрівників».

У ході подальшого спілкування правоохоронці з’ясували, що двоє чоловіків, мешканці Чернівецької області, планували, подолавши гірський маршрут, потрапити до Румунії, минаючи пункти пропуску. Вийшли вночі і були впевнені, що зранку вже будуть за кордоном. Проте не розрахували свої сили. До того ж погода у вигляді щільного холодного дощу явно не сприяла любителям піших походів.

Через кілька годин, зрозумівши, що втратили орієнтування, а сил залишилося обмаль, горе-туристи зателефонували до служби порятунку.

Тепер за спробу незаконного перетину державного кордону порушники будуть відповідати за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок звернення порушників по допомогу, і вкотре застерігають, що перетин державного кордону в обхід пунктів пропуску – це справа не тільки незаконна, а й досить небезпечна.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід