На Буковині судитимуть крадія

Опубліковано:

Раніше засуджений за скоєння майнових злочинів, повторно вчинив кримінальні правопорушення. Цього разу фігурант таємно викрав мобільний телефон чернівчанки та за допомогою мобільного банкінгу заволодів грошима з карткового рахунку жінки. Наразі поліцейські зібрали обґрунтовану кількість доказів протиправної діяльності чоловіка.

Під час досудового розслідування слідчі Чернівецького районного управління поліції з’ясували, що у січні цього року 29-річний раніше засуджений житель с. Малий Кучурів, незаконно заволодів смартфоном 44-річної жительки обласного центру. 

За допомогою викраденого мобільного телефону фігурант отримав доступ до мобільного інтернет-банкінгу чернівчанки, з якого у подальшому знімав кошти та розраховувався у магазинах. Загальна сума збитків, завданих заявниці, становить майже 33 тисячі гривень.

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом щодо чоловіка скерували до суду. Фігуранту інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Поліцейські Буковини нагадують: відповідно до внесених змін в законодавство, в Україні посилили відповідальність за вчинення крадіжок в умовах воєнного стану. Ці злочини прирівнюються до тяжких незалежно від вартості викраденого.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід