На Буковині судитимуть чоловіка за насильство над дружиною

Опубліковано:

До поліції звернулася 32-річна жінка із заявою про, що її чоловік систематично вчиняє над нею домашнє насильство. Правоохоронці зібрали достатню кількість доказів скоєння чоловіком протиправних дій та завершили досудове розслідування відносно цього факту. Порушнику загрожує позбавлення волі до двох років.

У грудні цього року на спецлінію «102» зателефонувала жителька села Магала і повідомила, що 31-річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, поводить себе агресивно, словесно погрожує, ображає її нецензурною лайкою та виганяє з дому. 

Правоохоронці провели з чоловіком профілактичну бесіду про недопущення скоєння випадків насильства, однак порушника це не зупинило і він продовжував вчиняти психологічне насильство стосовно своєї дружини.

За систематичне вчинення насильства правоохоронці склали на кривдника протокол за частиною 1 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Однак кривдника покарання у вигляді штрафу не зупинило і чоловік продовжував психологічно тиснути на жінку. Впродовж декількох місяців буковинка декілька разів зверталася із відповідними скаргами до поліції. 

Під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури слідчі поліції передали обвинувальний акт стосовно кривдника для розгляду до суду. Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід