На Буковині судитимуть студента-іноземця, який підробляв COVID-документацію (Фото)

Опубліковано:

оперативники міграційної поліції та дізнавачі Чернівецького районного управління поліції викрили 23-річного громадянина іноземної держави, який виготовляв фальшиві результати тестів ПЛР для безперешкодного перетину державного кордону. Підроблені довідки зловмисник збував серед своїх знайомих студентів-іноземців.

Правоохоронці провели санкціонований обшук у помешканні, яке винаймає зловмисник у Чернівцях, та вилучили комп’ютерну техніку, довідки з результатами тесту ПЛР з ознаками підробки і чорнові записи.

За результатами експертиз вилучених речових доказів поліцейські отримали підтвердження причетності студента-іноземця до підробки документів про COVID-безпечність. Зокрема, на одному із вилучених ноутбуків співробітники поліції знайшли зразок довідки з негативним результатом тесту ПЛР, який зловмисник в подальшому використовував для протиправної діяльності.

Працівники поліції під процесуальним керівництвом прокуратури завершили досудове розслідування кримінального провадження розпочатого за частиною 1 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України та матеріали провадження з обвинувальним актом скерували до суду.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які використовували завідомо підроблені довідки.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

Про Захід