На Буковині презентували гастрономічний путівник (Фото)

Опубліковано:

Начинка, ковбаски, банош, сало та ще безліч буковинських страв можна було скуштувати під час презентації гастрономічного путівника традиційної кухні краю «Смаки Буковини».

Відбувся захід у Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту. Наїдки готували та презентували ґазди й ґаздині, які поділилися своїми родинними рецептами для книги.

«Смаки Буковини» – це проєкт довжиною у два з половиною роки. Автором ідеї став начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук. Він, як історик та патріот свого краю, прагнув показати, що наша культура надзвичайно різноманітна та цікава, в тім числі й своїми традиційними стравами. Хочу подякувати господиням, які поділилися рецептами. А людям, які придбають книгу, залишається сказати лише: «Смакуйте на здоров’я», – зауважила під час презентації заступниця начальника Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

Під час заходу гостей розважали буковинські музики – ансамбль народної музики «Плай».

Також серед відвідувачів розіграли 5 путівників «Смаки Буковини».

Нагадаємо, книгу видано в рамках програми підтримки книговидання Чернівецької обласної військової адміністрації та Буковинський культурний фонд.

Проєкт реалізовано командою Буковинський центр культури і мистецтва, Микола Шкрібляк та Kira Stavchanska.

Видавництво 21
Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації

Фоторепортаж: Maxym Kozmenko

Про Захід