На Буковині планують створити спеціальні дитячі простори (Фото)

Опубліковано:

Перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк разом із фахівцями обласної військової адміністрації зустрілася з представниками Фонду «Terre des hommes», які реалізовуватимуть цей проєкт. Вони, зокрема, обговорили особливості співпраці.

Наразі Фонд планує налагодити співпрацю з декількома областями, зокрема, Чернівецькою. В краї хочуть створити спеціальні дитячі простори, а також реалізувати частину проєкту із втіленням методики ТДХ «Рух, ігри, спорт, креативність» у навчальних закладах краю.

Швейцарська організація «Terre des hommes» надає допомогу дітям по всьому світу. Наразі її основне завдання — знизити рівень стресу малечі, яка постраждала від агресії рф та допомогти маленьким переселенцям інтегруватися в громади.

Свою роботу в Україні Фонд розпочав у 2015 році в Луганській та Донецькій областях. Тут реалізували низку проєктів, направлених на підтримку дітей та їхніх сімей. З початку повномасштабного вторгнення організація релокувалася на Івано-Франківщину, де також втілила низку своїх планів.

Чернівецька ОВА

Про Захід