На Буковині облаштовують перший в області WIM-майданчик для автоматичного зважування транспорту у русі

Опубліковано:

На автошляху Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Мамалига» між селами Магала та Бояни стартували підготовчі роботи з влаштування першого в Чернівецькій області WIM-майданчика для автоматичного зважування транспорту у русі.

Наразі підрядна організація відфрезерувала старе асфальтне полотно і береться влаштовувати ідеально рівне покриття, в яке вмонтує спеціальні плити з електронікою.

Над проїжджою частиною встановлять металеву портальну раму із датчиками, які зчитуватимуть інформацію про дату та час проїзду вантажівки, її габаритні розміри, загальну масу.

Також фіксуватиметься температура повітря та дорожнього покриття, напрямок та швидкість руху і державний номерний знак. WIM повністю перекриває проїзну частину, тож об’їхати її неможливо. А до Центру обробки даних ДСБТ надходитимуть дані тільки з ознаками адміністративного правопорушення.

Служба планує встановити 4 «розумні» системи на автошляхах держзначення Чернівецької області:

  • На дорозі Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Мамалига» між селами Магала та Бояни Чернівецького району.
  • два WIM-комплекси на автошляху «Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці» – у селі Багна Вижницького району та у Розтоках на новозбудованих мостах.
  • На автошляху Р- 63/Н-03/ – Вартиківці – КПП «Сокиряни» з під’їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці», у селі Лівинці Дністровського району.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

Про Захід