На Буковині до полісменів завітали колядники (Фото, Відео)

Опубліковано:

«Колядуємо усі, і дорослі, і малі» – з таким гаслом пролунала спільна колядка дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та працівників ювенальної поліції Чернівецької області.

Поліцейські працюючи з неповнолітніми, також приділяють увагу підтриманню давніх українських традицій. Різдвяні колядки поєднали в собі безліч елементів багатовікової історії та культури нашого народу. Це один із найдавніших, найкрасивіших та найвеселіших обрядів, коли діти збираються гуртом і йдуть вітати усіх колядками з народженням Христа.

З нагоди свята діти з вертепом, колядою та щедрівкою завітали до територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області.

Окрім цього, юні буковинці разом із поліцейськими заколядували на Центральній площі Чернівців для жителів та гостей міста. Підлітки з радістю колядували та вітали всіх присутніх.

Колядка завершилася віншуванням, хлопці і дівчата побажали всім достатку, здоров’я, добра, миру та злагоди. Працівники поліції щиро подякували дітям та вручили їм солодкі подарунки.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

Про Захід