На Буковині дбають про дітей, які залишилися без батьків

Опубліковано:

Нині в умовах військового терору проти народу України все більше дітей страждають від російської агресії. Щоб підтримати діток, які внаслідок воєнних дій стали сиротами, ювенальні поліцейські постійно вивчають їхні потреби та активно залучають доброчинців. Сьогодні, 20 липня, співробітники ГУНП в Чернівецькій області разом з благодійниками навідалися до двох дівчаток, які проживають на Буковині після евакуації з південних регіонів нашої держави.

16-річна Анастасія з Миколаївщини після втрати батьків проживає з тіткою, а 14-річна Яна з Херсонської області – з бабусею. Втікаючи від ворожих обстрілів, опікуни вивезли дівчат до Чернівецької області.

Правоохоронці не стоять осторонь проблем маленьких переселенців. Зі слів начальника сектору ювенальної превенції обласного управління Нацполіції Миколи Басараба, поліцейські першочергово дбають про потреби родин, що опинилися в складних життєвих обставинах.

«Такі сім’ї перебувають на постійному контролі інспекторів ювенальної превенції. Наразі нашим основним завданням є своєчасна підтримка цих родин. За будь-яких обставин діти повинні відчувати, що вони в безпеці і під надійним захистом», – наголосив Микола Басараб.

Завітавши до Анастасії та Яни разом з волонтерами, поліцейські привезли продукти харчування, солодощі, засоби гігієни та одяг. Правоохоронці поспілкувалися з дівчатами та їхніми опікунами, поцікавилися умовами проживання, потребами і запевнили, що завжди можуть розраховувати на допомогу поліції.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід