На Берегівщині затримали переправницю ухилянтів

Опубліковано:

Співробітники Берегівського районного відділу поліції спільно з оперативниками Управління міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області заблокували чергову схему незаконного переправлення через кордон чоловіків, які підлягають мобілізації.

До протиправної діяльності причетна 26-річна жителька Мукачівщини. Фігурантка організовувала їх транспортування в обхід офіційних пунктів пропуску. Незаконна втеча з країни коштувала для військовозобов’язаних 6-7 тисяч$.

Переправницю викрили на околиці населеного пункту Батьово, саме у момент транспортування двох чоловіків до лінії держкордону. Її затримали та помістили до ІТТ.

У фігурантки вилучили гроші, мобільний телефон та авто «Skoda».

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.332 ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 9 років. Триває слідство.

Поліція Закарпатської області

Про Захід