Ми потребуємо конкретної міжнародної підтримки, – Кличко для німецького RTL

Опубліковано:

Лідер «УДАРу», мер столиці Віталій Кличко в ефірі німецького телеканалу RTL наголосив на необхідності і важливості широкої підтримки України її західними партнерами. Інтерв’ю оприлюднене на сайті RTL.

«Україна не хоче війни і ми сподіваємось на мирне врегулювання гострої ситуації щодо загрози подальшої агресії Росії. Але не за рахунок інтересів України, її територіальної цілісності, життя наших громадян. І ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Тому потребуємо конкретної міжнародної підтримки — зокрема, щодо постачання оборонного озброєння», – наголосив Кличко. 

Лідер «УДАРу» зазначив, що останні дії Німеччини викликають збентеженість. 

«Але, коли наш європейський партнер Німеччина не тільки не допомагає, а й блокує військову допомогу інших країн та підтримує «Північний потік 2», який Росія використовує як економічну зброю, – це викликає щонайменше збентеженість і розчарування. Та ставить під питання нашу дружбу», – підсумував Кличко.

Раніше лідер «УДАРу» в інтерв’ю американському телеканалу CNN заявив, що Україна бачить своє майбутнє як демократична держава. Росія ж мріє відбудувати Радянську імперію, саме тому нарощує агресію на українських кордонах.

Про Захід