“Мусай”: Триставісім презентували свій новий альбом (Відео)

Опубліковано:

“Мусай” – другий повноформатний альбом гурту після ЕР “Перча” (2013) та LP “Лачо” (2015). Запис альбому з багатьох причин розтягнувся на тривалий час. Він був записаний за декілька сесій, останні з яких відбулися буквально декілька місяців тому. Деякі з пісень вже були презентовані раніше в якості синглів, деякі слухачі могли почути лише на окремих концертах, а деякі абсолютно нові.

У цілому альбом “Мусай”  звучить енергійно, драйвово та з сенсом, що завжди наповнює усі тексти Триставісім. 

” Як кажуть наші друзі, Мусай – це енергія фестивалів у себе вдома… Мусай – унікальне закарпатське слово, яке для нас має набагато ширше значення, ніж його угорський прототип “muszáj” (повинен). Для нас “мусай” значить не тільки “діяти” тому що повинен, а навпаки – діяти цілеспрямовано, намірено, сконцентровано, точно, прицільно, безкомпромісно і вчасно, будучи у вільному, не скутому стані.

Саме так як повинен працювати уке і наґе під час практик айкідо, саме так, як працює все тіло музиканта, виконуючи твори. Наш друг, вчитель бойових мистецтв часто порівнює ці речі – музику і бойове мистецтво, і ми не можемо з ним не погодитись.

Тому, мусай жити, мусай грати, мусай слухати, мусай кохати!”, – каже Павло Генов, фронтмен гурту.

Довідка:

Гурт «Триставісім» було створено в 2010 р в м. Ужгород. Музика гурту побудована на роковій основі з елементами фольк-року, панку, ска, яка прикрашається додаванням напористих колоритних мелодій.

За декілька років існування гурт відіграв на головних сценах найбільших українських фестивалів, разом з такими видатними світовими та українськими гуртами як Enter Shikari, Hollywood Undead, Rasmus, Zdob și Zdub, Ляпіс Трубецкой, Noize MC, Скрябін, Воплі Відоплясова, Брати гадюкіни, Танок на майдані Конґо, Тартак, тощо.

Дискографія гурту складається з ЕР «ПЕРЧА» (2013), LP «ЛАЧО» (2015) та LP «МУСАЙ» (2021).


Про Захід