Мурал у мукачівському парку Кузьменка малювали три дні (Фото)

Опубліковано:

30 талановитих і небайдужих, креативних та відважних! (адже у ці дні було досить холодно) учнів та студентів Закарпатської академії мистецтв та фахового коледжу мистецтв ім. А.Ерделі, Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі та художньої школи «РОМ-ART» всього за три дні! втілили мистецький проєкт «ART-дамба. Мукачівський антураж».

Юні художники яскравими фарбами розмалювали більше ста метрів міської дамби, що у парку Кузьменка. Мистецька акція буде продовжена і наступного року, адже у планах – зробити з сірих бетонних дамб гарні сюжетні мистецькі розписи.

Кожен учасник створив по дві роботи: одну – на міську тематику, а другу у вигляді декоративного орнаменту. Роботи надзвичайно цікаві, яскраві і щирі, передають відчуття і емоції їх творців, а ще дарують гарний настрій і естетичну насолоду.

Тож запрошуємо мукачівців та гостей міста вживу переглянути новий мурал.

Мистецький розпис дамби відбувся за підтримки Мукачівської міської ради, Асоціації збереження та розвитку мистецтва і культури Карпатського регіону, Міжнародного фонду «Відродження», ГО «РОМ-ART» та ГО «КЕТ (Культура. Екологія. Туризм»).

Мукачівський відділ культури

Про Захід