Закарпатські новини Соціум

Мукачівців навчатимуть батьківству та материнству

Про це було вирішено в центрі громадськості та національних культур.

В Україні все більше розлучень, 65% з яких відбувається у перші 5 років подружнього життя. 95% батьків після розлучення вважають, що виплати аліментів достатньо, аби діти були щасливими. Дедалі більше неповних сімей, де мами виховують дітей. Кожна 3 дитина виховується не біологічним батьком, а половина дітей ростуть взагалі без батька. З початку цього року працівники служби у справах дітей Мукачівської міської ради взяли участь у 51 судовому засіданні, 30% з яких стосуються звернень позбавлення батьківських прав.

На сьогоднішній день на обліку служби у справах дітей перебуває 52 дитини, батьки яких неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, 6 дітей уже позбавлені батьківських прав.

У Мукачеві 4838 тисячі родин отримують соціальні виплати на дітей. Подолати кризу сім’ї взялись громадські активісти з волонтерами, в рамках програми «Розвиток потенціалу чоловіків до відповідального батьківства» планують реалізувати ряд заходів, серед яких відкриття школи батьківства, материнства та подружнього життя в місті Мукачеві, створення батьківських спільнот тощо.

На думку фахівців держава повинна підтримувати сім’ї які працюють, а не ті, які ведуть асоціальний спосіб життя. Запорука щасливої сім’ї виховання моральних цінностей та відповідальності батьківства.

Мукачівська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =