В Ужгороді відбулася зустріч дипломатів та військових

Опубліковано:

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся сьогодні із аташе з питань оборони Посольства Естонської Республіки в Україні полковником Ееро Кіннуненом, представником оперативного командування «Північ», полковником Миколою Журавльовим та учасниками 5-го міжнародного Союзницького саміту «Загартовані війною». На зустрічі також були присутні представник Посольства Естонії Михайло Квартальов, голова Закарпатського культурно-освітнього товариства «Просвіта» Павло Федака, начальниця управління міжнародного спіробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич.

Представник оперативного командування «Північ» Микола Журавльов привітав присутніх на зустрічі у міськраді із Днем Конституції, подякував за підтримку та вручив Грамоти командувача військ Оперативного командування «Північ» Дмитра Красильникова за співпрацю та допомогу, зокрема, міському голові Богдану Андріїву, президенту ГО «Благодійна організація Олталом» (Угорщина) Габору Івані, координатору українських проєктів ГО «Благодійна організація Олталом» (Угорщина) Міклошу Івані, очільниці громадської організації «Волонтери Закарпаття» Власті Рейпаші.

Як розповів Микола Журавльов, напередодні у селищі Ясіня на Рахівщині представники посольств Ірландії, Естонії, громадські діячі та волонтери з Угорщини і Литви, а також ветерани російсько-української війни, військовослужбовці різних родів та видів Збройних Сил України, військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інших підрозділів Сил оборони України – здійснили союзницький похід на найвищу вершину Українських Карпат гору Говерлу.
Богдан Андріїв висловив вдячність військовим за захист, за можливість тут, на Закарпатті, жити, працювати. Представникам угорської сторони подякував на гуманітарну допомогу та підтримку України.

Ужгородська міська рада

Про Захід