Здоров'я Регіональні Новини

Мукачівцям нагадують про штрафи за порушення правил карантину

У Мукачеві тривають жорсткі обмежувальні заходи через загрозу COVID-19. Керівники установ в умовах карантину мають забезпечити усі необхідні умови, а саме проведення температурного скринінгу працівників та відвідувачів, не допускати скупчення людей.

На карантин також закриті парки , сквери, дитячі ігрові майданчики, спортивні площадки, а по місту та в житлових кварталах , під’їздах житлових будинків розвішені попереджувальні таблички та інформаційні листівки.

Працівники управління міського господарства в спецодязі проводять дезінфекцію стоянок та громадського транспорту. Комплекс заходів, спрямованих на знищення COVID-19 проводять також в під’їздах багатоповерхівок та житлових будинків. ОСББ, ІТВ «Сервіс» доручено проводити дезінфекцію під’їздів, підвалів відповідно до закріплених територій.

Сьогодні з 12.00 години скасовуються внутрішні регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньо-обласному і міжобласному сполученні. Заборонено заїзд на територію автостанцій автобусів, продаж квитків тощо. На час карантину скасовуються перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Жителів міста під час карантину просять залишатись вдома і зайвий раз не виходити на вулицю. Протиепідемічні заходи триватимуть щонайменше до 3 квітня. За порушення правил карантину та рішень органів місцевої влади – штраф від 17-34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34-170 тисяч гривень.

Мукачівська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 9 =