Закарпатські новини Культура

Мукачівці лобіюють створення дитячого театрального центру

Проєкт Бюджету громадських ініціатив: дитячий театральний центр при Мукачівському драматичному театрі, інформує Мукачівська міська рада.
 З відкриттям дитячого театрального центру при Мукачівському драматичному театрі в Мукачівській ОТГ з’явиться реальна можливість на рівні з художньою школою, хоровою школою, школою мистецтв створити театральну школу, яка суттєво доповнить палітру дитячої позашкільної мистецької освіти діток нашого краю. Крім того діяльність Центру стане в подальшому джерелом навчання та виховання місцевих акторських кадрів. Цей процес стає ще більш логічним, у зв’язку з тим, що починаючи з 2020 року колектив Мукачівського драматичного театру у співпраці із Мукачівським державним університетом розпочинає навчання за програмою «Музична та акторська майстерність». Отже через нетривалий період часу талановита молодь Мукачівської ОТГ і Закарпаття зможе здобувати повноцінну професійну освіту в сфері театрального мистецтва.
 Приміщення для Дитячого Театрального Центру знаходяться на першому поверсі Мукачівського драматичного театру і доступ до них планується зробити зручним для користування осіб з особливими потребами. Більше того, проект передбачає і безпосередню участь дітей із малозабезпечених сімей, дітей з особливими фізичними можливостями у роботі театральної студії. Проект мультинаціональний, що є важливим для Мукачівської ОТГ і Закарпаття в цілому.
 Детальніше ознайомитися з проєктом можна за посиланням ТУТ.
Проголосувати за проєкт може кожен житель Мукачівської ОТГ віком від 14 років. Будьте активні, обирайте проєкти та долучайтеся до голосування!!!
підписуйтесь на
telegram-канал: https://t.me/Mukachivska_rada
twitter: https://twitter.com/MukachevoPressa
instagram: https://www.instagram.com/mukachivska_miskrada/
youtube-канал: https://www.youtube.com/cha…/UCzW60VEq1f-AchMKI6ox7PQ/videos

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

86 − 82 =