Регіональні Новини Соціум

Мукачівці боргують водоканалу 16,5 мільйонів гривень

Списки боржників Мукачівводоканал став публікувати на своїй сторінці в Facebook, інформує пресслужба міськради. На сьогоднішній день споживачі боргують водникам 16,5 мільйонів гривень.  Через це водоканал змушений звертатися до суду або виконавчої служби.

Мукачівводоканал повідомив про важливі зміни які торкнуться усіх споживачів.
Передусім споживачам слід переукладати договори відповідно до нового закону про житлово-комунальні послуги. Зробити це потрібно за рік , в інакшому випадку між виконавцем комунальних послуг і кожним співвласником укладається індивідуальний договір автоматично з огляду на правила, визначені ч. 7 ст. 14 Закону № 2189 про надання комунальних послуг.

Наразі споживачам пропонують кілька типів договорів:
• Індивідуальний договір
• Колективний договір
• Договір колективного споживача
Детальніше ознайомитися з ними можна на офіційній сторінці ММКП Мукачівводоконал у Facebook .

Надаватимуть дві послуги – централізоване водопостачання і централізоване водовідведення! Формуватися платіжки будуть в залежності від типу складеного договору з трьох показників: сплата за централізоване водопостачання, сплата за централізоване водовідведення і абонентська плата яка передбачена новим законом.

Зміни в законодавстві передбачають й суворіші санкції для злісних боржинікв , до прикладу за прострочення платежів доведеться платити пеню — близько 2% від суми річної заборгованості. Якщо споживач не погасив борг то виконавець має право припинити надання відповідної послуги. Ознайомитися більше із нововведенням можна ТУТ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 4