У Мукачівській православній єпархії презентували монографію старовинного ужгородського храму, у Львові сталася ДТП, а у Франківську буде майстерня для інноваторів

Опубліковано:

Витончений архітектурний ансамбль ужгородського Свято-Покровського храму-пам’ятника привертає увагу не тільки туристів та містян. Його літопис приховує десятки недосліджених фактів, чим викликає інтерес науковців та священнослужителів. Саме завдяки своїй унікальності 90-літній Покровський храм став так би мовити головним персонажем монографії, яку презентували у Мукачівській православній єпархії.

У Львові сталася ДТП . Внаслідок зіткнення авто і мотоцикла, водій мотоцикла 2007 р. н. і пасажир мотоцикла 2004 р. н. отримали травми і госпіталізовані в Дрогобицьку МЛ. Обставини події встановлюються.

У Франківську на території Promprylad.Renovation з’явиться ще одна цікава локація – відкрита майстерня для місцевих інноваторів площею 1500 кв. м. Її облаштують у межах проекту “Розбудова екосистеми інновацій Івано-Франківська”, над яким працював Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Про Захід