Мукачівські партійці “ЄС” разом з волонтерами надіслали подарунки військовим в зоні проведення ООС

Опубліковано:

Військовослужбовці 15 батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, які сьогодні захищають Україну на передовій, отримали від закарпатських волонтерів та активістів допомогу та подарунки:

Партію нових маскувальних тентів для техніки та особового складу;

Смаколики, малюнки та побажання від закарпатських школярів, які підтримують їх у непростий час на передовій;

Пральну машину, яка суттєво полегшує фронтовий побут.

Про це повідомила депутатка Закарпатської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» Ольга Олексик у Facebook.

Минулого тижня в Мукачеві відбулася зустріч волонтерів, ветеранів АТО/ООС, активістів ГО Справа Громади , членів Мукачівського осередку партії «Європейська Солідарність» та представниць жіночого крила «ЄС», під час якої учасники склали список того, що необхідно захисникам України на передовій, та передали маскування, дитячі малюнки, побажання і смаколики від закарпатських школярів та волонтерів.

«Оскільки окупанти все частіше використовують БПЛА для розвідки позицій та коригування артилерійського вогню, маскувальні засоби стали практично розхідним матеріалом та вкрай необхідні нашим військовим на передовій, – написала Ольга Олексик. – Такі акції показують, що про наших військових пам’ятають та допомагають. Ми бачимо, що допомога військовим не потребує надзусиль, це може робити кожен, хто хоче допомогти. Наші військові знають, що про них пам’ятають і чекають вдома, що українці підтримують їх та бажають їм перемоги над ворогом, діти і рідні просять їх повертатися живими, бо вони потрібні у мирному житті».

“Європейська Солідарність”

Про Захід