Мукачівська «Самопоміч» приєдналася до команди «Європейської Солідарності»

Опубліковано:

Мукачівська команда «Європейської Солідарності» підсилилася двома депутатами міської ради, які у скликанні, що добігає до завершення, представляють фракцію «Самопомочі» в Мукачівській міськраді. Відтак депутати від «Самопомочі» Юрій Кравчук та Тетяна Кіш прийняли рішення на виборах 25 жовтня приєднатися до партії «Європейська Солідарність».

Як пояснив Юрій Кравчук, вони вийшли з партії «Самопоміч» і приєдналися до ЄС, оскільки саме ця політична сила є єдиною проукраїнською опозиційною партією на теренах Закарпаття, а також тому, що поділяють її програмні цілі.

«Фракція «Самопомочі» в Мукачівській міськраді була представлена трьома депутатами, розповів Юрій. – Наш третій колега прийняв рішення більше не балотуватися. А я і Тетяна приєдналися до «Європейської Солідарності» як до партії, що сповідує близьку нам ідеологію та бачить розвиток держави так, як і ми. На даний час «ЄС» є єдиною справжньою проукраїнською опозиційною партією в Україні, яка бачить розвиток та захист країни лише в євроатлантичній інтеграції. Вважаємо, що для закарпатців, які живуть по сусідству з чотирма країнами Євросоюзу, це єдино правильний шлях».

Про Захід