У Мукачеві відбудеться презентація книг «Таємниці старого альбому: шкільне минуле Ужанської долини» та «Скарби рідного краю: досвід роботи педагогів Закарпаття»
11 квітня у Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича відбудеться презентація книг «Таємниці старого альбому: шкільне минуле Ужанської долини» та «Скарби рідного краю: досвід роботи педагогів Закарпаття», упорядницею яких є відома крайова письменниця, журналістка та психологиня Ольга Тимофієва.
Початок о 14.00.
ДОВІДКОВО
Ольга Тимофієва – письменниця, педагогиня, психологиня, відмінниця освіти України, журналістка, членкиня спілки журналістів України та Національної спілки письменників Закарпатської області. Авторка понад 30 видань, з яких 5 – поетичні збірки. Частина творчого доробку, присвячена дітям: книги з навчально-виховної поезією, колискові, екокалендарі, зошити для дошкільнят, методичні матеріали для педагогів і батьків тощо. Дванадцять видань авторки мають гриф Міністерства освіти і науки України.
Сторінки унікального видання «Таємниці старого альбому» запрошують нас заглянути за лаштунки часу. На 52-х світлинах, поміщених у фотоальбомі, відображені вихоплені із плину часу події 100-річної давнини. На них – життя карпатських русинів, жителів 24-х населених пунктів квітучої Ужанської долини, які в 1919–1939-х роках входили до складу Чехословацької Республіки. Фотографії, що відкривають невідомі сторінки розвитку шкільництва, просвіти, культури на Підкарпатській Русі стануть яскравим доповненням до вже відомих краєзнавчих розвідок про життя краян в умовах тогочасного розвитку краю.
У виданні «Скарби рідного краю» зібраний досвід роботи педагогів Закарпаття. Книжка отримала схвалення Міністерства освіти і науки України для використання в дошкільних закладах. Вона є неповторним і знаковим явищем у нашій гуманітарній національній науці, у царині українського краєзнавства і педагогіки. Тексти розповідають про неоціненний духовний скарб нації, закодований у народній творчості. Тому цілком доцільно подано легенди, перекази, пісні та інші фольклорні жанри.
Мукачівський відділ дуже та молодіжної політики