Мукачево: видатки у галузі «Освіта» фінансують з бюджету

Опубліковано:

Фінансування видатків у галузі «Освіта» з бюджету Мукачівської міської територіальної громади

Станом на 27 червня, за Програмою організації безоплатного гарячого харчування дітей пільгових категорій у закладах освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, профінансовано видатки у розмірі 10,7 млн грн.

Завдяки цій Програмі, безоплатне харчування забезпечується для учнів 1-11 класів та вихованців закладів дошкільної освіти із малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». До переліку отримувачів також входять діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах (групах), діти учасників бойових дій, а також особи, які підтверджують проходження військової служби та участь у бойових діях не менше ніж 30 календарних днів (в тому числі, за сукупністю днів).

Крім того, програма охоплює дітей з інвалідністю, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Мукачівська міська рада

Про Захід