МОН: стартував фінальний етап ІІІ Всеукраїнських «Cool Games»

Опубліковано:

Протягом 26-29 травня 2021 року триватиме фінальний етап ІІІ Всеукраїнських «Cool Games» – інноваційного українського проекту, започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Українською федерацією учнівського спорту.

«Cool Games» сприяє залученню учнівської молоді до рухової активності задля подальшої популяризації здорового способу життя та створенню неординарних і цікавих уроків фізичної культури. Цьогорічний захід присвячений святкуванню 30-річчя незалежності України», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Об’єднання учнів усіх куточків України, командний дух, ґендерна рівність – основа «Cool Games».

Відбіркові змагання ІІІ Всеукраїнських «Cool Games» у березні-травні 2021 року по всій території нашої країни залучили 100 тисяч учнів.

У фінальній частині обов’язково беруть участь збірні всіх областей України та м. Київ. Кожна збірна складається з команд трьох вікових дивізіонів: 9–10, 11–13 і 14–16 років і представлена порівну 10 учнями та 10 ученицями. Загальна кількість учасників – 500 дівчат і хлопців.

Програма проекту складається зі змагальної та культурної частин.

Змагальна частина включає естафети, які не потребують спеціальної підготовки, під час яких учасникам і учасницям знадобляться швидкість, витримка, координація як власна, так і командна.

Культурна частина дає можливість учасникам презентувати свої регіони, поспілкуватися між собою, встановити дружні стосунки, ознайомитися з різноманітними видами рухової активності поза змаганнями.

Змагання проводяться за умови дотримання карантинних норм, з урахуванням обставин щодо епідемічної ситуації та зонування на дату проведення змагань і відповідно до вимог щодо одночасного перебування учасників у спортивній споруді. Проведення змагань відбувається без глядачів, за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників. Усі учасники пройшли обов’язкове тестування на COVID-19.

Детальніше – на сайті МОН.

Про Захід