Молоді підприємці з Рівненщині займаються інноваційним для України виробництвом глемпів

Опубліковано:

Це дерев’яні будівельні шатра, які можна використовувати як житло, кафе, для розширення номерів готелю.

На сьогодні компанія «Glamping UA» уже виготовила шатра для 19 туристичних локацій – глемпінгових містечок. В кожному їхньому будиночку є всі зручності: меблі, санвузол, кухня, WI-FI та кондиціонери. Підприємство уже співпрацює з Європою і планує вийти на американський ринок.

Використовувала компанія для розвитку і державні програми. Власники взяли грант 250 тис. гривень за програмою «Є-робота». За ці кошти змогли закупити сировину, створити додаткові робочі місця. Більше того, в своїх проєктах вони максимально використовують продукцію місцевого виробника: від деталей до готових меблів.

Компанія на Млинівщині започаткувала український ринок глемпінгу. І сьогодні ці рішення набувають нового значення. По-перше це мобільність, адаптивність і швидкозмінність. Це те, що важливо в нинішніх умовах. Адже такі конструкції можна звести за кілька годин і використовувати не лише як туристичну інфраструктуру, а й для прийому ВПО та як пункти обігріву.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль поспілкувався з командою і про можливість адаптації глемпів під пункти обігріву в зимовий період.

«Сьогодні ми дивимося на виробництво на Рівненщині під різними кутами, адже з їхньою допомогою, можна забезпечити стабільне функціонування і життєдіяльність цілої області в зимовий період», – резюмував очільник області.

Рівненська ОВА

Про Захід