Мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій, – «УДАР Віталія Кличка» озвучив необхідні кроки у зв’язку із загрозою наступу Росії

Опубліковано:

Останніми днями в світі все гучніше звучать заяви про активізацію російських військ та велику ймовірність чергового широкомасштабного вторгнення Росії на територію України. «УДАР Віталія Кличка» занепокоєний ситуацією, а ще більше – відсутністю належного реагування на загрозу з боку влади нашої держави. Про це заявив лідер «УДАРу» Закарпаття Віктор Погар.

«США та інші партнери України на Заході, спираючись на дані космічної розвідки, попереджають про реальну можливість нового наступу Росії. В період російсько-української війни, яка триває 8-й рік, несподіваного тут нічого немає, але непокоїть поведінка вищого керівництва нашої держави: спочатку взагалі не «бачило» ознак підготовки ворога до нового акту агресії, а тепер намагається піддати сумніву вірогідність розвитку подій за сценарієм, про який попереджає розвідка. Більше того, якщо хтось закликає до особливої підвищеної пильності нині, то таких людей звинувачують у поширенні панічних настроїв. Це неприйнятно. Безсумнівно, українська армія сьогодні набагато сильніша, ніж в 2014 році, краще технічно оснащена. Ми пишаємося нею та героїзмом наших вояків. Втім, не можемо допустити, щоби вони і вся країна заплатили дорогою ціною за самозаспокоєність та шапкозакидницькі настрої вищого керівництва держави» , – підкреслив Віктор Погар.


Він також повідомив, що партія «УДАР Віталія Кличка» закликала міжнародних партнерів України вжити адекватних заходів у протидії деструктивним діям російського агресора та, окрім політико-дипломатичного, посилити й тиск на російську владу і впровадити новий пакет санкцій, який стане болючим ударом по російській економіці та зможе зупинити намір РФ дестабілізувати ситуацію на кордоні. До української влади «УДАР» звернувся із закликом негайно провести необхідні переговори та домовленості щодо багатоцільових військових навчань НАТО на території України.

«Україна має надалі посилювати взаємодію своїх Збройних сил з арміями країн НАТО. В умовах війни та постійної загрози повномасштабного нападу необхідно продовжити зміцнювати свій оборонний і безпековий сектор для протидії російській агресії. Стандарти НАТО мають неухильно дотримуватися під час модернізації армії, реформи спецслужб та поліції. На думку наших експертів, постійні спільні військові навчання та перманентна присутність військ країн НАТО на території нашої держави стануть важливим фактором гарантування безпеки в Україні та відвернуть «гарячі голови» в Кремлі від ескалації військового конфлікту», – зазначив очільник закарпатського «УДАРу» .

Позиція партії «УДАР Віталія Кличка» є незмінною: найголовнішим фактором у стримуванні збройної агресії Росії є демонстрація рішучості та здатності захистити свої території. Завдання ж керманичів України – зірвати плани агресора.

Для цього, вважають в «УДАРі», потрібно:

  • здійснити мобілізацію всіх ресурсів на потреби оборони, а не розтринькувати їх на сумнівні проекти;
  • провести чесну розмову із суспільством щодо серйозності викликів, з якими стикається Україна в безпековій сфері, включно з енергетикою;
  • розробити чіткий план дій на випадок екстремальної ситуації, скоординований з нашими союзниками та партнерами.
Про Захід